Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z luty, 2017

porządki

Jakoś wyjątkowo intensywny czas u mnie nastał ostatnio. Oprócz większej liczby zadań do wykonania okazało się, że sporo osób w ostatnim czasie mnie potrzebowało. Trochę przez to odpuściłam szycie... ale za to zaplanowałam sobie wszystko i wygląda to całkiem sensownie :D Zacznijmy od tego, ze uporządkowałam sobie tydzień. W niedziele pojawiać się będą posty o minionym tygodniu, o tym co mnie dotknęło, czego doświadczyłam... albo co dobrego ugotowałam :D Środa będzie dniem postów o mojej twórczości: szycie, szydełkowanie i inne "sroki". To pozwoli mi wpaść w regularny rytm, co w perspektywie nadchodzących zmian wydaje się być bardzo istotnym elementem naszego życia. To tak w ramach informacji. Co mnie zatem dotknęło w tym tygodniu? Wczorajsza rozmowa z mężem. Pod wpływem różnych zajść wokół, mojego lubego tchnęło na przemyślenia... "Jak nam się to wszystko dobrze układa, spokojnie, do przodu. Jak bez większych problemów przemy do przodu wiodąc spokojne w sumie życie...