Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z czerwiec, 2021

Niedoczas

Macie czasem wrażenie, że doba jest za krótka? Że obowiązków za dużo? Że nie wyrobicie się z czymś? Pewnie tak. Ja tak mam od jakiegoś czasu.  Zrobiło się ciepło - super, ale to dołożyło mi obowiązków. Od rana do wieczora najlepiej być na dworze, korzystać z pięknej pogody. Szkoda siedzieć w domu, gdy ma się świadomość jak to lato w Polsce potrafi wyglądać. Roślinkom też sprzyja słoneczko. Chwastom szczególnie Żeby więc cieszyć się swoimi warzywami i owocami, trzeba poświęcić czas na pielenie. No i podlewanie. Przy prawie 30 arach działki, drzewach owocowych, warzywach, krzaczkach i kwiatach jest co robić. Dodatkowo trzeba coś jeść. O ile ja mogłabym na szybko wrzucić coś na ząb, zająć się praca i pewnie zapomnieć, że jadłam śniadanie a tu dochodzi czas podwieczorku, o tyle trzy małe buzie potrafią już oznajmić, że są głodne i byle czym się nie zadowolą No i pranie. No w czymś trzeba chodzić. O ile prawdopodobieństwo, że ktoś zobaczyłby mnie w stroju Ewy na działce, jeśli zabrakł...