Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z czerwiec, 2017

Ciach!

Zbierałam się i zbierałam żeby napisać post o mojej wyprawce. Ale nie taki, że co to ja wzięłam do torby i jak to spakowałam. W internecie pełno jest takich postów,  w dodatku pochodzą od ludzi, którzy jakieś tam doświadczenie jednak mają. Po moim pobycie w szpitalu pod koniec maja uznałam,  że trzeba to zrobić już. Przygotować i spakować wyprawkę. Przygotowałam rzeczy dla siebie i Córki.  Spakowalam do jednej torby swoje rzeczy z listy.  Rzeczy córki postanowiłam spakować chwilę pozniej. Przecież wszystkie są na komodzie,  gotowe do zabrania. W razie czego wszystko jest pod ręką, tak? No i spakowalam je w minioną sobotę, 24.06.2017. Nie,nie w drodze na porodówkę. W niedzielę wybrałam się na imieniny wujka. Garden party od jakiegoś czasu. Uwielbiam, bo przyje...